Warsztaty szycia

Jakiś czas temu wspominaliśmy, że na konwencie będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach szycia…
 
Nadszedł zatem czas, aby zdradzić o nich więcej szczegółów! Tak jak mówiliśmy, poprowadzi je Pani Małgorzata z Myou – pracownia projektowa. Czym jednak byłyby warsztaty szycia bez maszyn? Dzięki uprzejmości Wójcik i Spółka – Maszyny do szycia będziecie mieli okazję spróbować swoich sił na nowoczesnych maszynach firmy JUKI, prezentowanych przez Szyj w domu
 
Nie musicie się martwić o poziom zaawansowania, przewidziane są zajęcia zarówno dla osób doświadczonych, podczas których uszyjecie kimono, jak i te dla zupełnie początkujących, którzy spróbują swoich sił tworząc torby. Na warsztaty obowiązywać będą bezpłatne zapisy, szukajcie list przy punkcie informacyjnym podczas naszego konwentu.
 
Nie bójcie się, jeżeli to wasz pierwszy raz z szyciem! Małgosia jest wprawiona w boju poprzez prowadzenie warsztatów wraz z Szyj w domu kilka razy w miesiącu. Może i poza konwentem ktoś z was kiedyś z nich skorzysta 😉 Śledzie http://szyjwdomu.pl/ i Wójcik i Spółka – Maszyny do szycia żeby być na bieżąco z tymi tematami!
 
To kto z Was weźmie udział? 😀