Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie „ZGADZAM SIĘ”. Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę.
*Wymagane
Od 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zastąpi przepisy dotychczasowej ustawy o ochronie danych osobowych. Przepisy RODO, zwane także GDPR (General Data Protection Regulation) będą dotyczyć wszystkich, którzy przetwarzają dane osobowe. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu twoich danych osobowych.
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach organizacji Łódzkiego Zlotu Miłośników Kultury Wschodnioazjatyckiej Ućkon 5/6: Back to the Ućkon .Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem. *

[wpforms id=”88″]