Członkowie Grupy

Zdjęcie Tosiek

Daria "Tosiek" Kmieciak

Rocznik: 1991
Funkcja: Lider
O mnie: Pełna życia, zarażająca innych swoją energią i pomysłami. Huragan, gnający przed siebie. Tylko od ciebie zależy czy staniesz mu na drodze i dasz się porwać! Jeśli nie masz pomysłu na życie i czas wolny, na pewno znajdzie ci jakieś zajęcie i poukłada grafik! Uwielbia podróże, przygodę i ciągłe bycie w drodze. Ostatnio ma więcej szczęścia niż czegokolwiek innego :)

Zdjęcie Hory

Adam "Hory-portier" M.

Rocznik: 1992
Funkcja: Zastępca lidera, Twórca atrakcji
O mnie: Do Łodzi przybyłem kilka lat temu z Radomska. Przez parę dobrych lat prowadziłem internetowe radio Banzai a następnie skupiłem się bardziej na tworzeniu atrakcji konwentowych czym zajmuje się do dziś. Jestem człowiekiem otwartym na nowe znajomości i wyznającym wyższość dobrego żartu czy konstruktywnej krytyki ponad 'hejt'. Chcesz wiedzieć czegoś więcej? Zapytaj osobiście :)

Zdjęcie Kage

Michał "Kage" Pawlak

Rocznik: 1993
Funkcja: Koordynator ds. Akredytacji
O mnie: Ukończyłem technikum informatyczne, planuję studia zaoczne również na kierunku informatycznym jako iż jest to coś z czym wiążę sobie życie. Interesuję się również kolarstwem, interesuje mnie również broń średniowieczna europejska jak i azjatycka aczkolwiek są to dość kosztowne rzeczy :)

Zdjęcie Soul

Kamil "Soul" Kroll

Rocznik: 1996
Funkcja: Z-ca koordynatora ds. akredytacji
O mnie: Pasjonata praktyki , od teorii strony... Wiele hobby zaczynając od grafiki, fotografii, programowania, […] ,kończąc na filmach i wielu innych.

Zdjęcie Rasti

Sara "Rasti" Kucharska

Rocznik: 1994
Funkcja: Koordynator ds. Helperów
O mnie: Studiuję etnologię, lubię tworzyć fotografię, ciuchy, biżuterię itd., uczę się j. koreańskiego, japońskiego i ukraińskiego, grać na gitarze oraz programować, jestem kociarą i nałogową użytkowniczką internetu oraz najważniejsze fascynuję się kulturą azjatycką (Korea, Japonia, Chiny, Indie, Tybet itd.)

Zdjęcie Szymen

Szymon "SzymenL0K0" Grabarczyk

Rocznik: 1996
Funkcja: Z-ca koordynatora ds. Helperów
O mnie: Kilka słów o sobie: Absolwent technikum, po klasie mechatronicznej, poszukujący sensu życia. Typowy człowiek, którego interesuje wszystko, byleby było interesujące. Uwielbia dobrą zabawę, bez względu na miejsce i ludzi dookoła. Otwarty, mający (chociaż na razie) dużo czasu na to, by go miło spędzać.

Zdjęcie Kreha

Tomasz "Kreha" Kopczyński

Rocznik: 1996
Funkcja: Koordynator ds. Logistyki
O mnie: Młody ambitny, kocha koszykówkę, lubi poznawać nowych znajomych i poszerzać swoje horyzonty.

Zdjęcie Urufu

Konrad "Urufu" Krzemiński

Rocznik: 1998
Funkcja: Z-ca koordynatora ds. Logistyki
O mnie: Całkiem wesoły człowiek szukający samych pozytywów. Zawsze skory do pomocy. Lubi prawie każdy sport,dosyć wysportowany chociaż wielki.

Zdjęcie Ziokoloko

Paulina "Ziokoloko" Kubsz

Rocznik: 1993
Funkcja: Logistyk
O mnie: Wiecznie zapracowana studentka uwielbiająca LoLa, gry karciane i dobrą zabawę. Stara się być miła dla nowo poznanych osób, bo zależy jej na dobrym pierwszym wrażeniu. Fanatyczka kawy, komedii i niedorzecznych rozmów.

Zdjęcie Kurizu

Krzysztof "Kurizu" Sasinowski

Rocznik: 1988
Funkcja: Informatyk / Koordynator ds. programu
O mnie: Osoba, która nie potrafi żyć bez narzekania na cokolwiek. Logika to dla niego podstawa do życia, dlatego niekoniecznie przepada za fantastami, co nie zmienia faktu, że jednak potrafi z niektórymi z nich utrzymywać przyjazne kontakty. Maniak tradycyjnych gier japońskich, sędzia Mahjonga i wieczny student, choć krążą plotki, że niedługo zamierza skończyć uczelnie. Ponoć gdzieś pracuje.

Zdjęcie Sorami

Aleksandra"Sorami" Śliwińska

Rocznik: 1998
Funkcja: Twórca atrakcji, Koordynator ds. dekoracji
O mnie: Technikum weterynaryjne ,zazwyczaj cicha i skryta osoba przy bliższym poznaniu rozmowna i roześmiana towarzyszka do rozmów, chętnie pomaga z problemami. Ulubione zajęcia to robienie na drutach, rysowanie, jazda konna i opieka nad zwierzętami. Pragnie hodować szczurki .

Zdjęcie Martyna

Martyna Krzystanek

Rocznik: 2000
Funkcja: Twórca atrakcji i dekoracji
O mnie: kreatywna, otawrta,lubiąca nowych ludzi i wyzwania dziewczyna.

Zdjęcie Hitsu

Maciej "Hitsu Mayuki" Kłysik

Rocznik: 1988
Funkcja: Koordynator ds. Gości i informacji / Ojciec Chrzestny TANZAKU
O mnie: Mangowiec starszego pokolenia, miłośnik Japonii, sportu, podróży oraz zjawisk paranormalnych. Statystyk-amator oraz niewidzialna ręka łódzkiego fandomu. Na co dzień planuje kolejne podróże, podziwia widoki we własnej wyobraźni lub buszuje w krzakach. Celne i kontrowersyjne uwagi to jego specjalność, choć ma też inne wady.

Zdjęcie Lemura w naturalnym środowisku

Przemysław "Lemuur" Rembowski

Rocznik: 1994
Funkcja: Z-ce koordynatora ds. Gości i informacji
O mnie: Człowiek zwany Lemuurem. Świeżak w ekipie, nic jeszcze nie ogarnia, nie wie co go czeka. Uwielbia rzucać toną pomysłów i później wyciskać z siebie siódme poty, by być w stanie je zrealizować. Ze względu na swój niespotykany urok osobisty został specjalistą do spraw PR.

Zdjęcie Deśś

Daria "Deśś" Wolniczek

Rocznik: 1994
Funkcja: Z-ca koordynatora ds. Gości i informacji
O mnie: Jeżeli szukasz konwentowego wsparcia, to u niej z pewnością je znajdziesz. Stara się pomagać nowym konwentowiczom, ze starymi wspomina miło czasy pierwszych swoich eventów. Towarzyska, pomysłowa, działająca na wielu różnych frontach.

Zdjęcie Nutella

Adam "Murzyn" Krawczyk

Rocznik: 1994
Funkcja: Koordynator ds. Technicznych
O mnie: Młody, silny i piekielnie przystojny Koordynator Technicznych. Lubi jeździć rowerem, grać w World of Tanks i Hearthstone, czytać książki i słuchać muzyki. Przeważnie rock i metal. Czasem lubi też pójść na jakąś dobrą imprezę. Technik-informatyk oraz student informatyki stosowanej. Lubi kobiety starsze od siebie. Abstynent. Nie no, to ostatnie to żart :D

Zdjęcie Kapitan

Michał "Kapitan" Leśniak

Rocznik: 1995
Funkcja: Z-ca koordynaotra ds. Technicznych
O mnie: Student informatyki na trzecim roku, gracz, amatorski twórca wszystkiego, a także "Kapitan Tanzaku". Lubi wszelkie tematy związane z grami, wśród których znajduje się również Japonia. Samozwańczy mistrz bijatyk, reżyser nieukończonego filmu pełnometrażowego, programista odpowiedzialny za parę aplikacji na Windows Phone'a. Jest miły i zawsze chętny do pomocy, nawet kosztem własnym.

Zdjęcie Nekozawa

Julia "Nekozawa" Szczygieł

Rocznik: 1999
Funkcja: Koordynator ds. Wystawców
O mnie: Jest wielką fanką koreańskich dram. Pyskata i uparta, pozytywnie nastawiona do świata. Jej ulubionym zajęciem jest czytanie książek i rysowanie. Zazwyczaj rozpoznawana po bujnych włosach. Od czasu do czasu słucha k-popu. Nie lubi grzybów.

Zdjęcie Rolnik

Jan "Rolnik" Półrolnik

Rocznik: 1999
Funkcja: Członek ekipy.
O mnie: Charyzamtyczny, miły chłopak, wielbiący serię One Piece. Nie lubi pomidorów za to świetnie sprząta. Zawsze chciał być Papieżem ale zgłębił się w świat anime i mangi. 100% hetero.

Zdjęcie Mysza

Dorota "Mysza" Szczęśniak

Rocznik: 1986
Funkcja: Tanzaczanka na urlopie
O mnie: Promienna i przyjazna artystyczna dusza a zarazem bizneswomen. Kreska, plama ani kolor nie ma dla niej tajemnic. Pasjonuje się między innymi typografią, projektowaniem graficznym i sztuką, szczególnie w wydaniu japońskim.

Karta Konwentowicza
Atrakcje
Facebook
Współpraca
  • Wydawnictwo Kirin
  • Thorn
  • Polska Liga Mahjonga
  • Stowarzyszenie Animatsuri
  • Kinomichigo
  • SKN